Menu:
-


Poslat odkaz na tuto stránku kamarádovi Tisková verze
Obsah » STRÁNKY PRO OBOR » BULLETIN » Archiv » prosinec 2010

prosinec 2010 - Zimní aktuality a tipy

Budapest Winter Invitation (BWI) / 15.11.2010 – 31.3.2011
15. listopadu t.r. spustila oficiálně Maďarská turistika a.s. v Budapešti již popáté kampaň Zimní pozvánka do Budapešti. Společně s klíčovými strategickými partnery akce, kterými jsou Malév Zrt., Maďarská Asociace hotelů, Budapest Airport Zrt., BTH – Budapešťská turistická informační kancelář, Budapešťské lázně, portál lastminute.com a dalšími hotely a poskytovateli služeb, zve do maďarské metropole a představuje Budapešť jako atraktivní destinaci v po- i předsezóně.
Jedinečnost Budapešti – jako metropole s termálními prameny, vyniká zejména v zimním období.
Rezervujte 2 nebo 3 noci a získejte 1 zdarma včetně vstupu do jedněch ze 3 historických lázní !
Zvýhodněná zpáteční letenka od Malév !

Využijte akčních nabídek 60 hotelů na: www.budapestwinter.com


Zvýhodněné zimní nabídky Thermal Hotelu v Mosonmagyaróvár
Ideálně umístěný hotel přímo v areálu celoročně otevřených termálních lázní, s vnitřními a venkovními plaveckými a léčebnými bazény. Zdejší léčivá voda patří mezi 5 nejúčinnějších v Evropě. Hotel má vlastní léčebné oddělení, ale také wellness prostory, infra-saunu, nabízí masáže a řadu dalších služeb včetně aktuálních zvýhodněných nabídek: www.thermal-movar.hu/index.php?p=list@news&cid=3


LE MÉRIDIEN BUDAPEST - Speciální nabídka k 10. výročí: rezervujte si pokoj za 10 €
Rezervujte si pokoj do 31. prosince 2010 každý pátek-sobotu a získáte přenocování na neděli za pouhých 10 Euro. Tato výroční nabídka hotelu platí pro pobyt na minimálně 3 noci: pátek + sobota + neděle.
Nenechte si ujít příležitost, nabídka je platná s ohledem na dostupnost, je na vyžádání.
Rezervace: www.lemeridienbudapest.com/


Novinky Hotelu Venus v Zalakaros
Nové křídlo Afrodita hotelu Venus v lázeňském městečku Zalakaros bylo slavnostně uvedeno do provozu a spolu s ním byla i oficielně povýšena kvalitativní úroveň hotelu do kategorie* 3+. Hotel nabízí mimo jiné také superior luxus pokoje, luxusní svatební apartmá, rodinné pokoje, suity, rozšířené wellness služby, nové garáže pro 60 vozů. Seznamte se s dalšími nabídkami zde: www.hotelvenus.hu/en/Wellness_hotel_Zalakaros.html/


Hotel Caramell v Bük slaví v těchto dnech své páté narozeniny !
Jako první holistický hotel v Maďarsku nabízí hostům jedinečné prostory i zvláštní atmosféru. Před časem také otevřel nové prostory - objekt Villa Rosato - a zakončil tak první fázi svého expanzního projektu; v těsném sousedství tak vznikla příjemná cukrárna, kterou vede paní Bernadett Takács, Mistr cukrář Maďarska. Prostory nabízejí i zasedací místnost pro 100 osob, menší prostory pro 30 lidí a cocktail bar.
Podívejte se sami: www.hotelcaramel.hu/en/


Best Western Hotel **** otevřel Ginkgo Sas
Tento městský hotel s 90 pokoji se nachází v centru města Hódmezővásárhely (v jižním Maďarsku, cca 20 km od Szegedu). Je to moderní budova, v příjemném prostředí, postavená v sousedství bývalého Fekete Sas Hotelu z roku 1906. Hostům nabízí nejen moderní ubytování, ale také příjemnou restauraci, konferenční prostory i taneční sál. Pro další informace: www.bestwestern.hu/ginkgosas/


České aerolinie rozšířují spolupráci s AVIAREPS do Maďarska a Rakouska
K 1. lednu 2011 bude AVIAREPS generálním prodejcem (GSA) Českých aerolinií v Maďarsku a Rakousku. Za činnost na těchto dvou trzích budou zodpovědní pan János Varadi, General Manager pobočky se sídlem v Budapešti a paní Sonja Buocz-Lamatsch, General Manager pobočky ve Vídni. Pro cestující odlétající z / do Maďarska nabízejí v současné době České aerolinie tři denní spoje mezi Prahou a Budapeští, navíc letecká společnost provozuje dva denní lety na této trase v rámci code-share s maďarským národním přepravcem Malév.

TIPY PRO ZÁBAVU, KULTURU a GASTRONOMII


Symbol Budapešť
Jeden z nejnovějších party-clubů v Budapešti byl otevřen v nádherné budově z konce 18. stol. a jeho název je příznačný pro toto místo, neboť symbolizuje obnovu Budapešti. Klub tvoří celkem sedm částí: "220 let stará sklepní restaurace, Puskás Pancho Sports Pub s živými fotbalovými přenosy, kavárna a salonek, italská restaurace a galerie se salonkem a zahradou.
Adresa: III. Bécsi út 56.
Podrobné info: www.symbolbudapest.hu/


Koncerty v Bazilice sv. Štěpána v Budapešti
Koncerty klasické hudby v mimořádných prostorech největšího budapešťského chrámu se konají letos v prosinci ve dnech: 11., 18., 23., 27., 29., 30. vždy v 19.30 hod. Dopřejte si mimořádný zážitek !


Poznejte kvalitní maďarská vína od předních vinařů
Vinorum.cz - je internetový obchod s kvalitními maďarskými víny z vlastního dovozu. „Jsme nadšenci maďarských vín a chceme usnadnit získávání požitků podobných těm našim i pro ostatní milovníky dobrého vína..“ … charakterizují svůj záměr provozovatelé tohoto e-shopu. Ochutnejte a přesvědčte se sami, že výběr je skutečně znamenitý: www.vinorum.cz/

Nejnavštěvovanější destinace - rezervujte si hotel či ubytování online

Hotely v Budapešťi
Hotely v lázních Bük
Hotely v lázních Eger
Lázně Győr (Ráb) ubytování
Lázně Hajdúszoboszló ubytování
Lázně Hévíz ubytování
Lázně Mosonmagyaróvár ubytování
Hotely v lázních Sárvár
Hotely v Siófok
Hotely v Sopron
Hotely ve Visegrádu
Hotely v lázních Zalakaros
Hotely v Zamárdi
Ubytování v Maďarsku - všechny města a destinace

Maďarská turistika doporučuje zájezdy a ubytování v Maďarsku přímo od českých cestovních kanceláří:
Zájezdy do Maďarska
Ubytování v Maďarsku

Maďarská turistika doporučuje:
Hotely a ubytování v Maďarsku - bezpečná online rezervace
Stránka je v češtině